logo
featured image

Wzruszający List naszego Klienta Ankita. Zobaczcie sami efekty jego AZ Diet!

Droga Anno,

przede wszystkim serdeczne dzięki za umożliwienie mi podzielenia się moją historią na stronie internetowej Andre Zagozda.

Z AZ Diet zrzuciłem 50 kg, w 9-10 miesięcy. To jednak nie wszystko. Według badań lekarskich ustabilizowało się moje nadciśnienie, obniżył zbyt wysoki puls, przestałem chrapać…

To nie było tylko odchudzanie, nazywam to podróżą o odkrycie siebie i swojej osobowości na nowo.

Otyłość zawsze była częścią mojego życia (otyłość klasy II, BMI 37). Kiedy na Biały Rann (Gujarat India) mój przyjaciel stwierdził, że „noszę dwie walizki dodatkowego ciała” i porównowałem jego sposób chodzenia z moim, zrozumiałem, że nie żyję zdrowo. Wówczas poznałem plan diety zaproponowany przez Ciebie, Anno.

Inspiracją do rozpoczęcia diety AZ Diet było również usłyszenie w tym czasie, jak Baba Ramdevji (Yoga Guru) tłumaczy, że rozumie, że kobiety w ciąży mogą mieć wystający brzuch, ale nie mężczyźni. Te słowa bardzo mnie zraniły.

Otyłość pośrednio wpływała negatywnie również na moją pracę. Mój kolega, konsultant biznesowy, powiedział mi pewnego dnia, że osoby, z którymi współpracuję nie akceptują mojej otyłości i mają mnie za osobę, która może nie podołać, a nawet nie może pracować! To również dało mi kopa do rozpoczęcia transformacji.

W tej chwili czuję się szczęśliwy, całkowicie zmieniła się aura wokół mojej osoby. Teraz inni patrzą na mnie z szacunkiem i na poważnie. Niejednokrotnie to ja stanowię teraz dla nich inspirację.
Jestem bardzo zadowolony z tego, co zrobiłem dla siebie i mojej rodziny.

Wszystko to nie mogłoby mieć miejsca, gdyby nie Wasze produkty i pomoc w pokierowaniu odpowiednim doborem i harmonogramem suplementów diety AZ Diet.

Dziękuję Wam, Mojemu Przyjacielowi i Jego Żonie oraz Mojej Żonie za wsparcie w mojej transformacji.

Na dziś przebiegłem 2 maratony, o czym kiedyś nawet nie marzyłem.

Załączam moje zdjęcia sprzed i po transformacji dla porówania.

Z pozdrowieniami!
Dr Ankit Bhargava

Drogi Ankit,

dziękuję bardzo, że opisałeś dla nas swoją historię. To ogromnie wzruszające. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy być częścią Twojej przemiany.
Co najpiękniejsze, to nie jest opowieść jedynie o diecie, ale o wielkiej transformacji w całym Twoim życiu.

Osoby z otyłością często cierpią nie tylko z powodu pogarszającego się stanu zdrowia, ale również nietolerancji społecznej. Dobrze, jeśli taka nietolerancja (lub brak zgody) jest motywująca, gorzej, jeśli odbiera wiarę w możliwość zmiany. W takiej sytuacji rodzina i przyjaciele są najważniejsi. Na szczęście miałeś ich wokół i dali Ci tak istotne wsparcie.

Zrobiłeś to i zawdzęczasz to tylko sobie!!!
JESTEŚ DOWODEM NA TO, ŻE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, JEŚLI TYLKO BARDZO SIĘ CHCE.

SERDECZNE GRATULACJE ANKIT!

Wszystkiego najlepszego!

Anna


Anna Drągowska

Dyrektor

André Zagozda Laboratory

Diet jest wiele. Klucz do sukcesu to wybór tej właściwej dla naszego organizmu. Jeden lubi mięso inny jest weganem. Ważne jest by dieta dostarczała wszystkie potrzebne organizmowi elementy i nie powodowała ich niedoborów. Mądrze dożywiony organizm lepiej przetwarza spożywany pokarm i nie ma potrzeby magazynowania go. A po diecie nie próbuje „na siłę” uzupełnić niedoborów wywołując efekt jojo, bo tych niedoborów po prostu nie ma. Dlatego niezależnie od tego jaką dietę wybierasz zawsze pamiętaj o algach. Prawidłowo przetworzone i wysoko skoncentrowane (jak w SEA PLASMA®) zawierają niemal wszystko czego potrzebuje nasz organizm a czego nie ma już w wysoko przetworzonej żywności. Ekstrakt algowy SEA PLASMA® najefektywniej i najłatwiej odżywi nasze ciało (odżywianie komórkowe), gdyż zawiera całe bogactwo naturalnych i najważniejszych dla organizmu składników pozostających wobec siebie w idealnej wręcz harmonii i niezwykle wysokiej bio-dostępności. To jest prawdziwy zwrot ku naturze. Skorzystajmy z jej mądrości bo oferuje to co dla nas najbardziej wartościowe.

Tags: ,

  • a.dragowska@andrezagozda.com - 09.01.2017